Laden Evenementen

« Alle Evenementen

KCA presenteert BOB & GON

3 februari 2019 15:30 - 18:00

€21,50

Klassiek ensemble Divertimento en Kuijper de Leeuw

Het vrolijke damestrio Divertimento, bestaande uit viool, cello en piano, speelt bekende licht klassieke stukken en toegankelijke salonmuziek, maar ook populaire melodieën uit musicals en films staan op het programma.

Na de pauze speelt het pianoduo Karin Kuijper en Janine de Leeuw quatremains een aantal prachtige stukken. Deze klassiek geschoolde dames werken met veel plezier aan een mooi repertoire voor vier handen aan een piano.

Toegangskaarten à € 21,50 zijn uitsluitend te koop bij Slijterij Wittebol aan de Ophelialaan, alleen tegen contante betaling.

Gegevens

Datum:
3 februari 2019
Tijd:
15:30 - 18:00
Kosten:
€21,50