Nederland maakte voor het eerst echt kennis met Lynne Hanson toen ze met Lynn Miles door Nederland toerde bij de release van haar CD “once The Sun Goes Down”. Inmiddels is ze een aantal stappen (en indrukwekkende CDs) verder in haar ontwikkeling. En nadat ze met Rivers Of Sand (Johnny’s Garden: De onschuld lijkt verloren, en daarvoor in de plaats is een ontwapenende vrouw gekomen. River of Sand blijkt na enige tijdsinvestering niets anders dan een prachtplaat.) en haar EP 7 Deadly Spins (Written in Music: Levensgevaarlijke maar onweerstaanbare stuff.) prachtige platen afleverde die bij fans en media veel waardering oogstten komt ze nu voor het eerst met haar volledige band The Good Intentions touren door Nederland. En wel ter promotie van opnieuw een geweldig album: “Uneven Ground” dat op 31 maart uitkomt.